روحانی: تحول بخش سلامت در تاریخ کشور بی سابقه است

به گزارش وبلاگ شهرام، رییس جمهوری گفت که تحول ایجاد شده در بخش سلامت در هشت سال گذشته بی نظیر بوده است.

روحانی: تحول بخش سلامت در تاریخ کشور بی سابقه است

به گزارش ایرنا، حسن روحانی صبح امروز (پنجشنبه) و در مراسم بهره برداری از طرح های ملی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و شهرداری تهران با بیان این مطلب اضافه کرد: در هیچ برهه ای در تاریخ ایران چنین تحولی در بخش سلامت از نظر مکان، بیمارستان، تخت و تجهیزات، بهسازی و نوسازی در مجموع ایجاد نشده است.

وی با بیان اینکه در طول یک سال گذشته 14 هزار تخت بیمارستانی به بهره برداری رسیده است، اضافه کرد: این موضوع در تاریخ کشور بی سابقه است. این موضوع کار بسیار عظیم و عظیمی است و از همه دست اندرکاران تشکر نموده و به آن ها خسته نباشید می گویم.

رییس جمهوری تاکید نمود: به همه دست اندرکاران می گویم که از تبلیغات ناروا نرنجند و از حرف های بی اساس نگران نباشند؛ دروغ ها را باد می برد، ولی بیمارستان، تخت، پزشک و درمان می ماند و مردم در طول سال های آینده شاهد آثار این هشت سال خواهند بود.

روحانی ادامه داد: هیچ وقت دروغگو به نتیجه نمی رسد و من از خدمات بخش سلامت به ویژه در طول یک سال و چند ماه اخیر که درگیر ویروس کوید-19 بوده ایم، شادمان هستم.

در طرح افتتاح امروز، یک هزار و 77 تخت بیمارستانی به بهره برداری رسید که 528 تخت در بیمارستان فیروزآبادی شهرری، 135 تخت در بیمارستان جایگزین لنگرود، 96 تخت در بیمارستان آذرشهر، 90 تخت در بیمارستان تکاب و 218 تخت در بیمارستان بخش خصوصی مادر قم است.

منبع: فرارو

به "روحانی: تحول بخش سلامت در تاریخ کشور بی سابقه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی: تحول بخش سلامت در تاریخ کشور بی سابقه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید