منصوریان: امیدوارم سهوا گفته باشند ذوب آهن اصفهان

به گزارش خبرنگاران ، علیرضا منصوریان، سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن قبل از بازی برابر پارس جنوبی جم، این جملات را به زبان آورده است: انتخاب ذوب آهن از سوی من، یک انتخاب منطقی و دو طرفه بوده است. سعی می کنم به نحو احسن در راستای اهداف ذوب آهن کوشش کنم. منصوریان درباره بازی با پارس هم گفت: با یک نگاه معمولی تعیین می گردد موقعیت پارس جنوبی از ما بهتر است. بازی آسانی نخواهیم داشت. تا انتها فصل بازی آسانی نداریم. هر تیمی سعی می نماید از بازی خانگی اش استفاده کند و پیروز گردد. پارس جنوبی جم تیم خوبی است اما ما پتانسیل خوبی داریم. بازیکنان ما احتیاج به تحول روحی داشتند. قبل از مباحث تاکتیکی یک تیم باید بازیکنانش با هم رفیق باشند. با اتحاد می توانیم مسائل را از بین ببریم. هدف ما رسیدن به این اتحاد و همبستگی است. بازی های سختی را پیش روی داریم. در بهمن ماه دو بازی سخت در پلی آف لیگ قهرمانان داریم. در ابتدای کار احتیاج به نتیجه گیری داریم تا اعتماد به نفس تیم برگردد. تاکتیک و روش تیم قطعا تغییر خواهد نمود.

منصوریان: امیدوارم سهوا گفته باشند ذوب آهن اصفهان

منصوریان در مورد استفاده نکردن از کلمه ایران بعد از نام ذوب آهن در یکی از برنامه های خبری تلویزیون هم افزود: من همین الان این موضوع را فهمیدم. در لیگ قهرمانان پرچم ایران روی لباس تیم های ایرانی می خورد، پس فرقی بین آبی و قرمز و سایپا و ذوب آهن نیست همه باید برای نام ایران کوشش کنیم. من از این موضوع اطلاعی نداشتم. امیدوارم این موضوع سهوی بوده باشد.

او در مورد دستیارانش و رفتن رجب زاده و رضایی؛ دستیاران امید نمازی هم گفت:زمانی که من به اینجا آمدم، با تمام احترام، رجب زاده و رضایی داخل مجموعه نبودند و من حق انتخاب داشتم و به همین دلیل از نیروهای بومی مثل علی دهقانی که آماده رشد در مربی گری است، استفاده کردم.

1

منبع: ایران ورزشی

به "منصوریان: امیدوارم سهوا گفته باشند ذوب آهن اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: امیدوارم سهوا گفته باشند ذوب آهن اصفهان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید